Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Yıllık kira bedeli var mı?
Perge yazılımında yıllık kira/lisans bedeli bulunmamaktadır. Satın aldıgınız yazılım, domain adresinize lisanslanacak ve sunucunuzda herhangi ek bir ödeme yapmadan sınırsız olarak kullanabileceksiniz. Satın alma tarihinden 1 yıl sonra, opsiyonel olarak yıllık teknik destek sürenizi uzatabilirsiniz.
Yazılımını kendi sunucuma kurabilir miyim?
Yazılımı aşağıdaki özellikleri sunan herhangi bir sunucuya kurabilirsiniz. Bu bileşenler, Türkiyede hizmet veren sunucu firmalarının tamamına yakınında hazır kurulu olarak gelir. - PHP v7.1 ve üzeri - Ioncube v10.0 ve üzeri - cURL - MySQL - GD Library v2 (+TTF Support) - SOAP Ext. - Simple XML Element Ext.
Sitemi ne zaman kullanmaya başlayabilirim?
Saat 16:00'a kadar yapılan ödemelerde kurulum aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. 16:00'da sonraki ödemelerde kurulum takip eden ilk iş günü içerisinde yapılır.
Yazılım hangi bankalara ait sanal posları destekliyor?
Akbank Aktif Bank/NKolay Albaraka Türk Anadolu Bank Bank Asya Deniz Bank Finansbank Fortis Garanti Bankası Halkbank HSBC ING Bank Katılım Finans Bankası Kıbrıs Universal Kuveyt Türk TEB Türkiye İş Bankası Vakıfbank Yapı Kredi Ziraat Bankası
Güncel Sürümlerden yararlanabilecek miyim?
Aldıgınız sürüm boyunca daha yeni üst sürümleri Bir üst ana sürüm release edildiğinde, opsiyonel olarak %50 indirimle geçiş yapabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın